Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlomy na zahradní hadici

Obyčejná zahradní hadice na zalévání, průměr 3/4 palce; koupeno před nějakou dobou v eshopu, teď jsem ji rozbalil a má na několika místech zlomy. Prostě je sežvejknutá a tím zabraňuje průtoku vody.

Zkoušel jsem neúspěšně:
1. Hadici prolít horkou vodou a promačkat
2. Nechat dva dny na ostrým slunci

Je nějaká šance ji natrvalo narovnat?

Po pravdě řečeno tak převážná většina zahradních hadic jsou zmetky které mají tendenci dělat zlomy.Mám ještě hadice z minula tuším že se tenkrát vyráběly v Bratislavě jsou zevnitř opletene a tloušťka stěny dostatečná aby se hadice nezlomila.Také tlakové zatížení je 10 Barů.V podstatě tento typ je nezničitelný.Asi se dají koupit i dnes ale to co nabízí třeba v Obi tak ani náhodou.