Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spadovani dlazby k odpadu

Ahoj,
resim spadovani dlazby v technicke mistnosti kde je uprostred odpad, viz. priloha. Na stene je kohout na vodu a premyslim jak nejlepe vyspadovat dlazbu. V obchode jsem narazil na relativne levnou velkoformatovou dlazbu a kdybych vzal 4 kusy a narezal je, mohl bych spadovani udelat jen ze ctyr kusu. Ovsem nikdy jsem to nedelal a tak by me zajimalo, zda s tim ma nekdo zkusenost. Mozna je to blbost. Presnost rezu by musela byt extremni.
Ma to vubec cenu resit a nebo to rovnou vyskladat z dlazby mensich rozmeru?
Diky
Kuviss

To chce diamantový rezný kotúč so strhnutím hrán obkladov v reze, cca 45°, aby sa dali zbrúsené spoje obkladov vyspárovať.

S odretými ušami to ide ručnou karbofrézkou /rozbrusovačkou/ 6000ot.min. po sebe opakovanými rezmi po dĺžke obkladu zo strany glazúry.

Zrejme ide o nejaký sprchový priestor alebo výrobný, potravinársky kút, určený k hygienickému splachovaniu mastnôt wapkou, horúcou vodou pod tlakom očistiť.