Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Střecha z asfaltu

Kašli na nejaké posypy.

Asfalt sa dá renovovať napríklad v ideálnom čase, cca 21.júna, na Slnku v nadhlavníku, za suchého počasia opakovane. Žiaden bordel na streche a to iba holým napenetrovním širokým štetcom asfaltového náteru zn: Alp.

Alp na čistej ploche pri 30°C, aplikovaný na pravé poludnie nádherne zatečie, rozleje sa samonivelačne po rozpálenom podloží, reparuje praskliny, spoje, trhliny. Môžeš tento úkon opakovať trebárs každých päť rokov. (Stačí ti 20kg Alp)

Holý asfalt má iba jedinú nevýhodu, že na ÚV žiarení degraduje, odparí sa z neho mastnota, riedidlá, uhlovodíky, rozpadne sa rokmi náter na sivý povlak, ktorý sa odplavuje. Takáto sporadická ochrana natretím, zaliatím povrchu čistého penetráku Alp ťa prežije, než sypať bordel na krytinu pod ktorým nie si si istý, ako podložie vypadá.

Alebo fest napenetrovať hrubšiu vrstvu najprv Alp na čistú, vyzametanú strechu, a do nezaschnutého asfaltového náteru okamžite aplikovať posypom mletú, mastnú bridlicu, aby sa tiažou obalila v asfalte, zapadla bridlica do asfaltu.

Akurát máš ideálne vhodný, letný čas. Oskar pečie v nadhlavníku.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny