Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidlo na namáhaný plastový spoj do sprchy

Zdravím, asi bych normálně vzal to první co by na mě google vysypal kdybych do něj zadal předmět téhle otázky, ale chci se zeptat, jestli náhodou nemůže někdo něco z vlastní zkušenosti doporučit.. mám v koupelně takový sprchový panel ve kterém je vestavěný držák na sprchovou hlavu a ta pacička z něj, z obyčejného tvrdého plastu, se mi na jedné straně ulomila, takže už tam sprcha nedrží.. nejradši bych to celé uchycení vyměnil, ale je to už starší model a nemůžu k tomu najít žádné díly (ani ten samotný panel se už asi neprodává, nenašel jsem ani stránky výrobce).. no a proto by mě zajímalo, jestli můžete doporučit nějaké voděodolné lepidlo, které by to mohlo spravit, ideálně tak aby to něco vydrželo. Díky

Ještě jedna možnost, i když pracná, mohla by vést k úspěchu. Protože je to namáhaný spoj a malá plocha lepení a ještě problematického plastu. Navrtat tenoučkým vrtáčkem co dírek se vejde - ne však moc hustě. Do toho zalepit špendlíky bez hlaviček, pro lepší pevnost trochu pomačkané kleštěmi. Až zatuhne, totéž udělat na protikusu - pokud možno přesně, ježka tam také zalepit.