Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potkan na zahradě

Prosím o osvědčenou radu jak se zbavit potkanů na pozemku , je to ve městě , domek se zahrádkou ve staré čtvrti , jeden soused chová slepice , mi máme psa a neskutečné množství potkanů , pod dílnou ( beton 20cm) i pod psím kotcem (pes je cítí a snaží se prohrabat podlahou boudy na kolečkách dolů) zvukový odpuzovač na půdičce kůlny moc nepomahá, jed použít nechci. dokonce se mi dostal i do sklepa ( plastová okna a sítě , stěny opuka vyspárované , kanalizace není, podlaha dlažba) a zničil uskladněné potraviny . ráno mi pobíhají kolem auta pod přístřeškem . Pes je přes noc doma. děkuji

děkuji do oken u sklepa jsem dal děrovaný plech, v pojistění domu je i asistence derazitera , má to však háček musí být je uvnitř domu kde ho již zatím nemám, venkovní prostory kolem domu a pomocné stavby nezahrnuje , takže pokud nechci riskovat ohrožení psa tak zbývají zvukové odpuzovače ,sítě atd . do díry jsem pouštěl vodu 1/2 hadicí plným proudem hodinu a nikde nevyběhly, díry jsen zacpal kameny a hadrem namočeným v benzínu a bylo to vyhrabané, zapěnění také nepomohlo, ty přístupnější jsem zalil betonem toho by tam vešlo dost . uvidíme co se bude dít dál