Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mycka mora

Zdravim, mam problem se vstavanou myckou nadobi mora IM531 a nevim zda nekdo mel tenhle problem... Po zapnuti spotrebice sviti ikonka eco a blikaji tlacidla odlozeneho startu 3h pak 6h pak 9h dookola.

Zrovna taky řeším problém s myčkou. Hned dám svůj dotaz. No k věci. Nám nedávno přestala fungovat právě po zapnutí. Začala napouštět a asi po 2. minutách začala pipat. Nám blikalo úplně vše. Nejlepší bude zavolat přímo na nějaký servis myček. Zeptají se na sériové číslo ze štítku a jaká kontrolka svítí. Podle toho by mohli poznat závadu. U mě se to muselo celé rozebrat a proměřit, aby se zjistilo, že je špatný pouze stop ventil. :-D

Lobob: Nejspíše bude poškozený mikrospínač některého z tlačítek. Trvale sepnutý a tak dokola provádí sekvenci mu přiřazenou delším stiskem konkrétního tlačítka. Rozebrat a zjistit které to je, nejlépe měřením no a pak přeletovat. Korunová, dostupná záležitost.

Ak nemáš zaplavenú spodnú vaňu vodou z tesnenia "ukvapkávajúceho" výpustného čerpadla do tej miery, že vodu zachytí plavák, zavolaj radšej servisáka.

Tieto xindle obsahujú fejk, čistú čínu, našich bratov, komunistická mafia zločincov sa cpe na trhy.