Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mycka mora

Zdravim, mam problem se vstavanou myckou nadobi mora IM531 a nevim zda nekdo mel tenhle problem... Po zapnuti spotrebice sviti ikonka eco a blikaji tlacidla odlozeneho startu 3h pak 6h pak 9h dookola.

Ak nemáš zaplavenú spodnú vaňu vodou z tesnenia "ukvapkávajúceho" výpustného čerpadla do tej miery, že vodu zachytí plavák, zavolaj radšej servisáka.

Tieto xindle obsahujú fejk, čistú čínu, našich bratov, komunistická mafia zločincov sa cpe na trhy.