Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku nářadí (dům, zahrada): který výrobce?

Uvažuji o nářadí na aku, prozatím by se jednalo o vrtačku (šroubovák) a řetězovou pilu; výhledově možná i křovinořez. Mám jasno v tom, že budu muset zakoupit originální nabíječku a dva akumulátory.

Využití techniky bude "víkendový" a "letní", tj. přes léto se něco bude používat relativně intenzivně.

Vůbec necílím na profi vybavení pro živnostníky, jde o běžný práce kolem domu, běžná údržba.

No a teď nevím, který výrobce má širokou škálu kvalitního aku nářadí, s akceptovatelnou cenou. Vyšší počáteční investice (nabíječka, 2x aku) se dá zvládnout.

Zatím jsem trochu omrkl nářadí Dual Power (PowerPlus), Makita a Hecht.

Poradíte mi z vlastní zkušenosti?

Díky!

Prozatím díky za všechny odpovědi.

Snad bych podotknul, že výrobky Dual Power (Power plus) používají svůj standardní akumulátor, tj. dá se použít do všech jejich výrobků (vrtačka, pila, sekačka, ...), což vidím jako obrovskou výhodu.

Pokud je to tak i u dalších výrobců, pak fajn, ale to jsem si nevšiml.