Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozvod datových kabelu a televiznich

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat ohledně datových a tv zasuvek.

Elektrikař mi je chce rozvést z obyvaku do pokoje jak chci. A následně dát rack do satny nad revizní otvor sdk do rack rozvaděče.

Jak se ty rozvody dat a tv dělají?

No tak ano.... většinou je v domě nějaká technická místnost, z které vedou všechny rozvody datových sítí do ostatních místností v bytě. Jak se to dělá? Ideálně mít pod omítkou husí krky. Ale záleží na konkrétním případu a dispozici bytu.