Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepeni dlažby

Dobry den, dokazal by mi nékdo poradit postup, pro lepeni mrazuvzdorne dlažby (50×50cm) na 25mm silnou voděodolnou překližku. Překližku mam jako podlahu na zastřešené terase. Je poctivě připevněna na ocelové konstrukci, takže se nehne. A případně čím dlažbu lepit. Dékuji

O tom ze se to nehne bych si nedelal iluze. Neni to videt, ale kovova konstrukce v exterieru bude mit sakra velkou roztaznost pro rozdilech teplot pres 50 stupnu.
Ale kdyz to musi byt, lepil bych to necim jako Ceresit Cm16, pripadne Cm22. Normalne na hreben. Jak se tp dela nema cenu psat, je toho plny youtube. A zasparovat flexibilni sparovackou.

jj, ta roztaznost oceli se dost podcenuje - na 1m to ale v tom teplotnim rozsahu(a ten muze byt i vetsi jestli je to na slunicku) cvici o 0.65mm na metr dylky konstrukce. A to uz je na stavebni lepidlo hodne.

Mozna by to slo epoxidem? Ale to je spis napad nez navod, ze by to fungovalo, tim si nejsem rozhodne jisty.

Vzhledem k tomu, že vodovzdorná překližka je na povrchu dost dokonale impregnovaná proti nasákavosti, žádná klasicky lepená dlažba na ní dlouhodobě držet nebude, protože lepidlo se s ní nespojí. Jak píše předchozí, dát na terče.