Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cistenie klimatizacie

Dali sme vycistit klimu, teda zaklad by som zvladol, ale co ma zaujalo, na radiatore vonkajsej jednotky v podstate ani neboli uz vidiet ani rebra, asi od nachytaneho prachu a spiny ,. . . chlapik prisiel, niecim to postriekal, a ta spina ako keby sa rozpustila, normalne to mizlo pred ocami . . . ale nechcel povedat co to je za pripravok, mal to len v takom rucnom spreji, predpokladam ze preliate z nejakeho velkeho balenia . . . . moja otazka: co to mohlo byt, ma niekto nejake skusenosti, s takymto niecom . . . mohol som to obrat aj rukami, ale bola by to robota, toto bolo uplne efektne

aha, tak takový koberec jsem jednou taky měl (když jsem zkraje nevěděl, že se to má udržovat a nechal jsem to tři roky bez údržby), naštěstí byl měkký a rejžákem šel při mírném tlaku pryč. Pak už to stačí každý rok omést. Ty žebra nejsou z alobalu a leccos vydrží (ale je fakt že kdyby to bylo vyloženě tvrdé jak kámen tak bych se taky bál to nějak drásat).
Ten čistič, co chlapík použil - nepoznáš něco z tohodle?
https://www.schiessl.cz/cz/stranka-cisteni-a-desinfekce-49870