Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Časový odpočítávač

Dobrý den, poradil by mi někdo „jakési“ spínací hodiny nejlépe do „zásuvky“, ale takové, které bych jedním tlačítkem Zapnul a oni byly sepnuté nejméně 5 – 6 hodin (dle nastavení) a netopil jsem v kanceláři celý víkend, když tam nejsem( když je zapomenu kamna vypnout a netopily tam celý víkend?). Nevím pod jakým názvem je mám hledat?????Prosím poraďte. Nebo to musím bastlit????

Já mám programovatelný termostat TP-60 z Jablotronu, dá se naprogramovat zvlášť na pracovní dny a zvlášť na víkend. Nevím, jestli to ještě nabízejí, ale aspoň poradit by třeba mohli.
Jestli máš představu, že bys topení zapnul tlačítkem až přijdeš do kanclu, tak tam možná hodinu budeš sedět v zimě než se kancl vytopí.
:beer: