Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2leta sušička Bosch - zanesený samočistící kondenzator

zdravim Vas,
mame dva roky kondenzacni susicku pradla bosch wtw87467cs - po roce pouzivani zacalo byt citit pradlo, a co jsem nezjistil - kondenzator zalepeny bordelem. nastesti jen kraj, takze se podarilo vycistit. filtry i dosedaci plocha cisteny po kazdem pouziti. no a stav opet po roce..viz foto. opet zalepeny jen kraj, a vlakna jsou i mezi tesnenim a filtrem, takze to evidente netesni, bordel na tesneni je po jednom vysouseni. je to vlastnost, nebo by to tesneni melo tesnit? ten okraj predpokladam neoplachuje nic, proto se to tam postupne usazuje..

Mám přesně tuto sušičku a po vytažení obou filtrů které se samo že čistí po každém sušení, nakoukl při svitu baterky na onen kondenátor přes otvor po filtrecha bordel tam je taky na těch mřížkách, jak na vyčištění to mám jako onu sušku otevřít a rozebrat ? myslel jse že ono samožištění které probíhá jednou uprstřed sušení a ě krá pár minut před koncem čistí vodou kondenzátor zevnitř.
Něco jsem špatně pochopil má se čistit i z venku.