Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budík s projekcí na zeď

Dobrý den,

Potřeboval bych doporučit budík. Jde mně jenom o jednu funkci - projekce na zeď. Další speciální funkce nepotřebuji, proto bych bral raději nějaký levnější, ale zároveň nechci nějaký aušus.

Nejraději bych to koupil v TSBohemia, ale bral bych i OKAY nebo DATART

Prosím o radu,

Děkuji

Omlouvám se, ale obnovil bych tuhle diskuzi, protože koupený budík je nevhodný, primárně kvůli tlačítkům, které jsou stejejně jako budík černé, tak je nutné je i při horším světle mačkat poslepu. No, naštěstí ho lze vrátit.

Každopádně, nevím, co místo něj. Asi bych bral jeden z těchto produktů

Vylučovací metodou bych pravděpodobně vzal Sencor SRC 340, přesto si nejsem jistý. Prosím o radu.