Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budík s projekcí na zeď

Dobrý den,

Potřeboval bych doporučit budík. Jde mně jenom o jednu funkci - projekce na zeď. Další speciální funkce nepotřebuji, proto bych bral raději nějaký levnější, ale zároveň nechci nějaký aušus.

Nejraději bych to koupil v TSBohemia, ale bral bych i OKAY nebo DATART

Prosím o radu,

Děkuji

OK. No, přesto mám z toho trochu špatný pocit, takže jsem se ještě díval na DATART. Tam lze skutečně zobrazit pouze produkty s projekcí na zeď, ale přesto si nemůžu vybrat, kterou bych si připádně vzal.

Co myslíte, prosím Vás, Vy? (odkaz) Jsem skeptický, jestli vůbec uvažovat o Sencoru. A MESU jsem nikdy neslyšel (ani jsem nenašel žádný jejich oficiální web)

Děkuji

Tady bych nespekuloval, cenová relace je cca 200 Kč rozdíl. Máte na to 2 roky záruku. Já mám rádiobudík již 5 let bez poruchy. SECOR. Bohužel už jej nenabízí. Má červenou projekci, takže neoslňuje, je na 220V, hraje tam dobře rádio. Bílá projekce čísel dost osvětluje v noci pokoj, na to bacha. Na Heureka.cz jsou i recenze těchto radiobudíků.

No, hledal jsem budíky z DATARTU na Heuréce, tak nejpozitivněji dopadl Sencor SRC 330

Je tam hromada pozitivních recenzí. Je tam i pár negativních věcí, z nichž jediná (alespoň pro mě) podstatná, je závislost na napájení (pokud vypnou proud, tak nezvaní)

Tento budík mají na TSBohemia, takže nevím. Jestli risknout a koupit TFA 60.5013.02, který vypadá dobře, ale nenašel jsem žádnou recenzi nebo Sencor SRC 330

Co myslíte Vy, prosím?

Omlouvám se, ale obnovil bych tuhle diskuzi, protože koupený budík je nevhodný, primárně kvůli tlačítkům, které jsou stejejně jako budík černé, tak je nutné je i při horším světle mačkat poslepu. No, naštěstí ho lze vrátit.

Každopádně, nevím, co místo něj. Asi bych bral jeden z těchto produktů

Vylučovací metodou bych pravděpodobně vzal Sencor SRC 340, přesto si nejsem jistý. Prosím o radu.