Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Priamočiara Píla

Čaute kutili potreboval by som pomoc ohľadom priamočiarej píli.Kúpil som túto https://www.hecht.sk/hecht-1569-priamociara-pila ,ale ,že veľká katastrofa.Výkon má slušný ,nastavenie otáčok aj vibrácií,laser svetlo,ale čo ,keď si robí čo chce. Fixnutá doska popri ktorej ťaháte rez a ona si ide doľava.Samozrejme ,že sa blokne ,keď ližiny idú rovno a plátok ťahá doľava. Proste ju ťahá stále doľava takže je absolutne nepoužiteľná,zajtra vraciam.Preto by som potreboval radu kto máte skúsenosti pre kutila nejakú dobrú pílu do 60-80€ poprípade tipi aj na vyššiu cenu,ďakujem.

Tak dnes som robil s kotúčovkou ,link hore ,ktorú som zakúpil a to je niekde inde pri dlhom reze .Dnes som rezal dosku dlhú 1,50 m hrubá 3,8 cm a rez ,ako laserom a to som to všetko mal položené ani nechcite vedieť na čom.Inak ,keby ste chceli tak tú priamočiaru,keď mi ju vrátia či už opravenú,alebo mi oznámia ,že neviem tím rezať ,alebo nový kus vám kľudne predám za 30€ pôvodná cena 40€ samozrejme aj z blokom.