Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napájení světel venku

Zdravím,
potřeboval bych venku udělat osvětlení. Kdybych použil např. toto světlo, jak dlouho ho bude schopna živit autobaterka 50Ah?
U těch světel je napsáno napájení 10 - 30V, čili autobaterka bude bez problémů stačit?

Díky

Na akúkoľvek manuálnu prácu v teréne potrebuješ osvit dvoma lampášmi, kvôli eliminovaniu tieňa vychádzajúc iba z jedného zdroja. Dva reflektory LED 30W/12V by bohate stačili na 50Ah/12V Pb baterku počas doby práce. Vzdialené svetlá by mali byť od seba minimálne dva metre. Ideálne rozvešané na prídavných tyčiach nastoknuté na držiakoch navarené na okrajoch závesného vozíka alebo na stromoch.

Hľadaj na heureka.cz; LED reflektor 3000K-4000K, teplá biela 30W/12V

Prípadne lacný benzínový agregát 230V/6A určený aj na dobíjanie Pb baterky počas práce. Kraft&Dele KD109B