Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Male ctvercove otvory do plechu

Dobre rano,
potreboval bych do 2 mm zelezneho plechu udelat nekolik desitek ctvercovych otvoru o hrane 7 mm. Nejaky tip jak na to? Zatim jsem zkousel vyvrtat kruhovy otvor a hrany rucne dobrousit, ale to bych delal do Vanoc.
Diky
Mojmir

2mm je už dost. Zkus nějakou nejbližší nástrojárnu/kovárnu, kde mají lis. Tam by podobnou raznici mohli mít a za poplatek ti tam otvory nadělají.
Jinak pokud si s tím chceš hrát, tak v rozích vyvrtat malé otvory, mezi tím pak další, odseknout a zabrousit. Ale i to bude práce do vánoc.