Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vysavač do dílny

Můžete prosím doporučit typ vysavače pro použití v malé dílně.
Hlavně kovové a dřevěné piliny, odolnost proti oleji, běžné nečistoty „co se nanese zvenku“, sporadicky vrtání do zdi.
Nejsme rozhodnuti, jestli se sáčkem nebo bez. Cenový limit je ±5000Kč. Možnost nasadit hadici na výstup je výhodou.

Ja bych doporucil ze zkusenosti Metabo asr 25 l sc, ale je drazsi. Vysavani na sucho i na mokro, oklep filtru, latkove sacky vydrzi fakt hodne, rezim foukani ma taky a hlavne zpracovani je perfektni, hadice na urovni Miele, ktery mame v byte.

Díky za info. A pokud s odstupem času napíšeš zkušenosti, jak jste s vysavačem spokojeni, budeme rádi.

Já jsem před několika lety pořídil vysavač Proteco a taky si nemůžu stěšžovat. Stál polovinu toho co ten Narex, na moje občasné hobby použití stačí. Má automaticky spínanou zásuvku, to je dobrá vychytávka.
https://www.naradihornig.cz/proteco-vysavac-prumyslovy-1400w-51-14-vp-1400_z27308/

Dobré vysavače dělá taky Karcher.