Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte umyvacku s dobrym susenim a mytim

Caute, chcel by som kupit umyvacku za cca 400€, chcel by som taku kde by som mohol polohovat kose, idealne taku kde do vrchneho sa vojde aj politrak a do spodneho velke hrnce a taniere, idealne kedby v strede nie je vrtula ale mytie by bolo efektivne stale, no a posledna vec hlavne nech dobre ususi ze ked domyje tak aby za hodinku max by som to mohol davat do policiek. Mate nejake tipy? Musi aj 3 dni zaschnute hrnce a pribor umyt dokonale.

Takovou myčku (cenu si už nepamatuji, ale tehdy to bývalo ještě dost drahé a koupit se musela v Německu) jsem měl někdy v 90. roce. Nádobí dokonale umyla a usušila, včetně těch hrnců a pánví od smažení vajíček. Nejdelší program trval 50 minut. Myčky co jsem měl potom postupně víc a víc šetřily vodou a elektřinou, hůř myly i sušily a déle to trvalo. Ta současná, taky ne úplně levná, nemyje, nesuší a trvá jí to 3 1/2 hodiny :-) A první poruchu měla po 3 letech, to taky nebývalo zvykem.