Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte umyvacku s dobrym susenim a mytim

Caute, chcel by som kupit umyvacku za cca 400€, chcel by som taku kde by som mohol polohovat kose, idealne taku kde do vrchneho sa vojde aj politrak a do spodneho velke hrnce a taniere, idealne kedby v strede nie je vrtula ale mytie by bolo efektivne stale, no a posledna vec hlavne nech dobre ususi ze ked domyje tak aby za hodinku max by som to mohol davat do policiek. Mate nejake tipy? Musi aj 3 dni zaschnute hrnce a pribor umyt dokonale.

kupit umyvacku za cca 400€

idealne kedby v strede nie je vrtula ale mytie by bolo efektivne stale

Musi aj 3 dni zaschnute hrnce a pribor umyt dokonale

Pobavilo. S touto otázkou si ale mal ešte dva mesiace počkať, aby sa to tu objavilo k 1. aprílu.

Obecně každá myčka má něco nastavitelného, každá myčka umývá cekem ok, to jak je otázka tablet a spol, a sušit umí také každá. Ovšem za hodinu včetně sušení no to nevím nevím.
To jak je bordel na talíři zaschlej je uplně jedno, moje myčka Candy a 1 tableta Somat classic+sul a po cca 1.5 h je hotovo.

A je normální špinavé hrnce odmočit, ne je tam cpát zasrané. To neumyje žádná myčka.

Ani není potřeba dávat za ní 400 euro tak třeba https://www.datart.cz/mycka-nadobi-candy-brava-h-cf-3c7lfw-bila.html

Ano ale za 2.5 hodiny, pokud to chceš rychleji u mě 1 h a 15 minut, tak to je jasné, že uplně zasrané hrnce to neumyje.

Definice: co je zasraný hrnec? To je hrnec se zbytkama jísla, a celkově špinavej. Lepší je ho odmočit, lepe řečeno nalít do něj vodu, a ty zbytky jídla vylejt do záchodu, tak potom ano to už jde do myčky.

Dodám, třeba pánev tak jak je po použití dávám rovnou do myčky a bez problému umyté.

A ja bych chtel nove auto do 200 tisic s 1000l kufrem, max rychlosti aspon 250kmh, spotrebou do 5l a bezporuchove. Nebo hodinky s vodotryskem..
Chces koupit skoro to nejlevnejsi co je a jeste si vymyslis kraviny. Neco odmocit jde, pak to umyje i mycka. Neco ne a bez toho abys na to hrabnul to neumejes. Dej si do zasraneho hrnce tabletu a napust do nej horkou vodu, za dve hodiny to zkontroluj. Kdyz se neodmoci, mycka to taky neumeje. Nebo myslis, ze dela nejaka jina kouzla, nez ze na nadobi plive vodu s praskem?
A kdyz tu mycku po skonceni otevres a kosema zaklepes, do hodiny ti to uschne. V zavrene to zatuchne tak jako tak.

Takovou myčku (cenu si už nepamatuji, ale tehdy to bývalo ještě dost drahé a koupit se musela v Německu) jsem měl někdy v 90. roce. Nádobí dokonale umyla a usušila, včetně těch hrnců a pánví od smažení vajíček. Nejdelší program trval 50 minut. Myčky co jsem měl potom postupně víc a víc šetřily vodou a elektřinou, hůř myly i sušily a déle to trvalo. Ta současná, taky ne úplně levná, nemyje, nesuší a trvá jí to 3 1/2 hodiny :-) A první poruchu měla po 3 letech, to taky nebývalo zvykem.