Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzlý zámek

Čau mohl by prosím někdo poradit?
Mám Fabii 2 a letos poprvé začínají zanrzat zámky v předních dveřích. Myslím to tak, že když otevřu dveře dálkovým otevíráním a chci dveře zevnitř zabouchnout ,dveře se nezabouchnou a odskakují. Je to ta kolébka ve dveřích co se má zájem do učka v karoserii. Zkoušel jsem romrazovač, inzulinu, wd40. Je to jen krátkodobá pomoc a další den je to znova. Má někdo nějaké efektivní řešení. Děkuju za tipy.

Sic už je 21. století ale na zamrzání zámků platila a dovedla si s tím poradit stará dobrá červená brzdová kapalina.Mám za to že se dá na benzínce koupit.Já už mám pixlu doma přes padesát roků sice nějak holka vybledla ale na zámky aby nezamrzaly stále dobrá.