Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obklad za kamny.

Ahoj. Obkládám pokoj sádrokartonem. Dost blízko něj mám kamna Plamen Trenk. Na sádrokarton jsem nalepil a našrouboval izolační desku Skamotec 225 30mm. Tu bych chtěl obložit nějakým kamenným obkladem. Je to reálné a neodpadne to? Díky za případnou radu.
XLC6LqY

Jaká je správná skladba materiálů, pokud chci krb obkládat?
Podle váhy obkladu vždy volte tloušťku desky a konstrukci stavby. Desku napenetrujte správnou penetrací, sponkovačkou připevněte kamnářskou perlinku, naneste nosnou vrstvu WHITE 600. Po úplném zaschnutí nosné vrstvy stejným lepidlem lepte obklad. NEDOZVĚDĚLI JSTE SE VŠE? NEVÁHEJTE SE OBRÁTIT NA NAŠI TECHNICKOU PODPORU.

skamotec225.cz