Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké zpožďovací relé najít a kde pro čerpadlo ve studni???

Dobří lidé moc se omlouvám, že obtěžuji, ale potřeboval bych poradit (nejlépe odkazem) jaké relé použít. Nejlépe na 230V na lištu v rozvaděči, ale to není podmínkou, přinejhorším může být i na 12V jako modul. Aby seplo 230V a alespoň 10A. Nejlépe i s pomocnými kontakty pro světýlko, či pískač. Jde mi o to, abych mohl nastavit, že když mu tlakový spínač sepne 230V, tak abych si na něm mohl nastavit cca 5 až 15 minut a pak vypnulo čerpadlo ve studni (to kdyby začal v noci protékat záchod – což se už mnohokráte stalo a nebo jsme moc dlouho sprchovali hadicí pejsky v horku a nebo zalévali. Až by po této době buď rozepnulo navždy (dalo se připnout buď rozsvícení kontrolky nebo pískače) a musel jsem hledat závadu a nahodit ho ručně tlačítkem nebo by umožnilo tlakovému spínači ho sepnout cca za 30min lépe až 45min až 1 hodinu. Pokud bude tlakový spínač sepnutý, ale zase jen na pár mnou nastavených minut a zase by čekalo. Současné čerpadlo mělo příkon tuším okolo 1kW, (než odešlo hned po záruce), ale nové bude mít příkon alespoň o 1/3 vyšší, až na něj našetříme. Neměl bych to psát, ale celá rodina trpí průjmy a tak spotřeba vody z řádu je obrovská. Moc děkuji za jaký koli odkaz. Michal

P.S. Tento odkaz zasílám, ale vůbec tomu nerozumím
https://www.ergate.cz/rele-a-spinaci-technika/casova-rele/multifunkcni-casove-rele-600xu-a-1-cu-21921.html

To zní jako nesmyslné zadání. Pokud je cílem ochrana proti běhu na prázdno, používám místo prefabrikované vodárny digitální tlakový spínač + obyčejnou tlakovku správně natlakovanou. .

Spínač mám tenhle: http://www.seceza.cz/zbozi/prislusenstvi/pro-vodarny/tlakove-spinace/dpc-10-digitalni-tlakovy-spinac

P.S.: tu sračku by to asi fakt chtělo řešit, třeba ji máte z té vody...