Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlučný mrazák

Mrazák začal být hlučný,jako když se točí hlučné ventilátory. Přestože je beznámrazový, tvoří se v horní části námraza.
Jde o mrazák Zn. Whirpool, šuplikový.
Čím to může být?

Základem je těsnění dveří,pokud již není kvalitní,tak může docházet k tomuto problému.Stroj prostě nestíhá ohřívat další teplý vzduch přicházející z venku a je tímto hodně namáhán,tudíž po určitém čase velkého zatížení hlučný.:-)