Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kotel Viadrus U22 Economy

Zdravím Vás a chtěl bych poprosit o radu.
Nenajde se tu nějaký topenař?

Mam starý U22 - 2 emisní třidy - 5 člankový a chtěl bych vyměnit za ten U22 Economy, dokud ještě jsou.
Mám přizemní baraček 11x11 metu 4 mistnosti a i ten 5 člankový bych řek, že je už dost předymenzovaný.
Jaký koupit?
16 kW je 5 člankový.
Kolik KW má ten starý U22?
Děkují.

http://www.bazars.cz/kotel-viadrus-u22-expanzni-nadoba.html
Tu jsem našel infi že U22 tříčlánkový má výkon je 17,7kw

Shaním nějakeho moooc ochotneho, kdo umí měřit :-D a ma jeden s těchto kotlu.
Viadrus U22 Economy 6 čl. 25 kW
Viadrus U22 Economy 7 čl. 30 kW

V přiloze jsou rozměry.
Po schoech do sklepa kotel co važi 410 kg nedostanu.
Před barakem ho v pohodě spustím do nasypníku na uhli.
Ale v nasypniku je otvor do sklepa 93 x 70 cm
Na šiřku má kotel 560 cm a stejnak než ho položim do odstrojím, tak ok.
Ale delka mi nějak nesedí.

Určitě se daji sumdat dviřka.
U toho mého stareho viadrusu šla oddělat ta přituba pro komin i ty pro vstup a vystup vody.
I v manualu jde vidět že to jde i u tohoto.
https://d25-a.sdn.cz/d_25/c_data_H_J/ad0HZ?d=attachment&f=viadrus-u22-economy-25-kw-uzivatelsky-manual.pdf