Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kotel baxi main 24fi

Dobrý den prosím o pomoc mám kotel baxi main 24fi a málo ohřívá vodu na koupání. Vodu do radiátorů ohřeje v pohodě na 50 stupňů, ale vodu na spotřebu ohřeje jenom na 30 stupňů. Abych vodu ohřál více musím přivřít vodovodní kohoutek. Venkovní tlačítko mám na maximum. Dá se vevnitř nějak poštelovat. Děkuji

Do vany samozřejmě je větší průtok, ale i tak je do umyvadla 40°C málo, to musí ohřívat alespoň na 60°C. Budeš muset toho servisáka uhnat, já vím, je to pakárna, já taky sháním někoho na revizi velmi složitě, je jich málo a věčně nemají čas.

Zkus mrknout do manuálu od kotle, možná tam bude nějaký info.