Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení kanalizace

Zdravím, koupil jsem staronový baráček a bohužel jsem se setkal s tím že kanalizace je vedená silnější rourou do menší. Nejsem žádný odborník, ale tak nějak bych řekl že se mi to podařilo napojit, jen řeším jak je na fotu ta přesuvka a do ní je vložená redukce /160/100/ tak zda ta redukce není do přesuvky strčená moc daleko. Všiml jsem si toho až pozdě kdy už mám vše napojené. Zkoušel jsem to již prolévat vodou vše drží, ale jen bych chtěl znát názor někoho jiného zda to mám předelat.....a dále se chci zeptat. V nějakém napojení těchto kanalizačních trubek jsem se dočetl že se mají vsunou jen několik cm kdy tedy já je vsunul co to šlo tak jestli jsem něco udělal špatně...ZDA TO MÁM PŘEDĚLAT? Moc děkuji za info!!

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Co bych tam určitě udělal - vložil čistící kus. Pokud by se ti zdál drahý tak tam vlož T kus a na ně…
nerady 16.12.2020 21:12
nerady
Dobrý večer, moc děkuji za odpověd. O tom že je nějaký čistící mezikus jsem vůbec nevěděl...zatím tí…
Pavel Veverka 16.12.2020 23:14
Pavel Veverka
Tohle trochu pomůže od bordelu ze střechy. poslední
čumil old 17.12.2020 18:55
čumil old

Co bych tam určitě udělal - vložil čistící kus. Pokud by se ti zdál drahý tak tam vlož T kus a na něj nasaď kus roury se zátkou vyvedenou na úroveň terénu. Pokud se ti to někdy později ucpe tak jen koukneš a uvidíš. Pokud ten T kus dáš hned k tomu zúžení tak to možná budeš moc při ucpání i pročistit.

Dobrý večer, moc děkuji za odpověd. O tom že je nějaký čistící mezikus jsem vůbec nevěděl...zatím tím půjde pouze deštovka , ale jak jsem koukal ten čistící kus by se mi tam opravdu hodil...letos již nemám sil ale příští rok....zatím děkuji a rovnou s přáním hezkých svátků..Veverka

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru