Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tankování kamionu s dvěmi nádržemi

Dobrý den,

není zde někdo, kdo má zkušenosti s tankováním paliva do kamionů zn. Volvo/Renault se dvěmi nádržemi, jedné na levé a druhé na pravé straně?
Tankuje se jen z jedné strany a potrubí, které propojuje obě nádrže stíhá přepouštět do nádrže na druhé straně, nebo po natankování jedné strany se musí dotankovat i strana druhá?

Díky moc.

Nevím zrovna jak u Volvo a Renault, ale u MAN a MB to rozhodně nestihne přepouštět tak rychle, jak tankuješ velkou pistolí.

Takže otevřít obě nádrže, natankovat jednu do plna, natankovat druhou do plna, vrátit se k první a docmrndnout, případně ještě znovu ke druhé a docmrndnout. Pokud chceš tedy chceš mít jistotu, že odjíždíš s narvanou nádrží.

Zjednodušil jsem to, do 10 tisíc stačí běžná účtenka (zjednodušený daňový doklad), nad 10 tisíc už musí být faktura (běžný daňový doklad). Jiné než tyto doklady stejně 99% lidí nezná...

Navíc v této souvislosti asi není nutné zmiňovat splátkový kalendář, platební kalendář, rozhodnutí celního úřadu apod., ne?