Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký kávovar?

Jaký kávovar jako dárek na vánoce?
Já se v tom nevyznám. Já to nepiju.
Požadavek je, aby nebyl na kapsle. Slyšel jsem, že co největší tlak, tím líp. Je to pravda?
Doporučili byste něco dejme tomu do 5000,-? Nebo je potřeba víc peněz?
Dáky.

Máme DeLonghi ECAM 22.110 B a maximální spokojenost. Zmačkneš tlačítko a je to. Kafe dobrý, řekněme lepší než v polovině restaurací, pokud do něj sypeš kvalitní zrní. Dělá cca pět káv denně a po roce naprosto bez jakýchkoliv problémů. Ale je dražší než pět tisíc.
Uvažoval jsem i o výše zmíněném Krups, ale odradily mě negativní recenze na jeho kvalitu a hlavně stejně negativní zkušenost v rodině.