Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hadrová lepenka pod podlahu PVC

V panelákové kuchyni chci položit podlahovou krytinu PVC. Na starou hrubou betonovou podlahu jsem nechal rozlít samonivelační stěrku. Povrch je téměř dokonale rovný (drobné nerovnosti zabrousím nebo vytmelím) . Je nutno podkládat v celé ploše PVC hadrovou lepenkou (celoplošně nalepit?) a pak na sucho položit PVC jen s nalepením po obvodu? Nebo na sucho položit jen PVC bez lepenky, popř. PVC přilepit na stěrku po obvodu nebo celoplošně? Jedná se o místnost cca 3,5 x 3,5 m.

Děkuji za radu

Když nám v paneláku odborná firma dělala podlahy, tak lino nalepila přímo na samonivelační stěrku.
Sousedi zezdola si zatím nestěžovali. Ale možná jen proto, že sami mají děti a sami jsou otrlí, protože když nad námi přijede ke starouškům vnouče, přesně víme kudy kam běhá... Předpokládám, že tam mají ještě původní lino nalepené na beton, co jsem u nás horko těžko sundával.