Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava domácího kina

Zdravím,

cca před rokem jsem se rozhodl podívat do domácího kina, které vždy po zapnutí potřebovalo dost dlouhou dobu na to, aby začalo hrát. Narazil jsem tam na nafouknutý kondenzátor, tak jsem ho vyměnil. Ovšem za jiný, na internetu jsem četl, že když bude víc V a méně uf, bude to cajk, tak jsem tak učinil. Poté jsem ho zkusil použít a při filmu, když byly zvuky potichu, nehrálo nic, bylo ticho. Tak jsem si řekl, že jsem nejspíš udělal chybu, když jsem nesehnal stejný kondenzátor.

Dnes jsem kino opět rozebral, prozkoumal a fotku předchozího kondenzátoru jsem si samozřejmě nepořídil. Kondenzátor se nachází u vstupu a výstupu zvuku.

Je možné, že toto kondenzator způsobí? Testoval jsem to na Windows a při hlasitosti pod 5 nevydává zvuk.

Jaký kondenzátor tam dle vás mohl být? Můj odhad je 25V a 3500uf, tyhle čísla mám v hlavě. Na obrázku je to ten hnědý (to je ten náhradní).

Předem děkuji za odpovědi.

Tak po přepínání módu sterea jede na ostatní módy, jen ne na ten klasický, který chci :D (stereo/Dolby 3 stereo/Dolby prologic). Takže je to úraz kina samotného.. Hlavně, že jsem zjistil, že 5.1 jede v pohodě do budoucna.

Ve stereo módu to mám, protože zatím nemám výstup na 5.1 + umístěné reproduktory.

Všem moc děkuji za reakce a snahu pomoci.