Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak uchytit držák TV do zdi

ahoj všem.Dokázal by mně nekdo poradit?Mám tady ted rozsekanou zed v obýváku.Jedná se o to ,že potřebuji přychytit držák TV do zdi,ale zjistil jsem ,že to není zed ,ale že je to plechová kazeta pro zasunovací dveře obalena 3cm polystyrenem.Do te kazety jsem navrtal již 8mm díry.Uxistuje nějaká hmožděnka která by se tímto otvorem protáhla a potom se uzavřela .

To je prekérna situácia.

Nacpi do diery a za touto dierou vzniknutého medzipriestoru pištoľou v tube nejaké stavebné lepidlo, masu hmoty, aby sa za perlinkou a ostatným bordelom v podobe Potemkinovej dediny roztiekla, podlepila z vnútroštátnej strany plochou cca 20cm2 (hmota vytvorila koláč), do ktorého ešte v plastickom stave zasuň bežné hmoždinky na príslušné skrutky, počítam s priemerom hmoždíniek cca 10mm. Dúfam, že natlačená hmota z pištole sa v dutom priestore udrží nalepená na zadnej a prednej stene a nezosype sa vlastnou tiažou dole, do medzipriestoru.

https://www.denbraven.sk/kategorie-produktu/tmely/

Po 24 hodinách, pri 25°C, smelo zaskrutkuj do vsunutých, v hmote zatvrdnutých hmoždíniek držiak. Zvislým ťahom by mal plochý "koláč" zo zadnej strany spolu so zalepenou hmoždínkou udržať držiak s TV prijímačom.

Málo mám informácií o vzdušnej, stavebnej priečke, ako aj dutiny za ňou. To je protihluková medzera?