Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem el.pila

Dobry den,mam otazku na skusenejšich-je možne napajat elektricku pilu o vykone 2000W cez menič klsickou autobateriov? Viem že su akumulatorove pily.

U olověné baterie počítej s bezpečným vybitím do 30% kapacity.
U 71Ah baterie máš k dispozici as 48Ah
U 2kW flexy budeme počítat s průměrnou spotrebou 1,5kW, což při 12V je 125A
48 / 125 = 0.38,prevedeno na hodiny asi 23 minut. Měnič bude mit ucinnost 90%, takže v ideálním případě a nové baterii 20 minut