Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Emise a Stk

Dobry den,
Vcera jsem byl na stk, bohuzel mi ale nedoslo, ze jsem si mel nejdrive zaplatit pouze emise, protoze jimy jsem taky neprosel, jako i technickou.
Muj dotaz zni:
Je mozne vraceni poplatku za tk?
Neni sance, ze pokud auto neproslo emisemi, nemelo byt vpusteno na stk?

Diky!

Pokud auto neprojde emisemi, stejně může na TK. Akorát asi nedají nálepku, takže musíte do určité do…
Akorát asi nedají nálepku Ale dají nálepku, ale jen na 30 dní. poslední
milan.cukrar 12.11.2020 15:25
milan.cukrar

Pokud auto neprojde emisemi, stejně může na TK. Akorát asi nedají nálepku, takže musíte do určité doby projít znovu přes měření emisí a pokud je to ok, automaticky dostanete červenou nálepku a máte klid. Zase aspoň víte, co tomu autu je a opravíte jen to, co je potřeba. Je to lepší, než to dát servisu s tím, opravte co je potřeba a pak mi udělejte STK. To se pak nestačíte divit, co tam "preventivně" vyměnili :-D