Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zateplení staré střechy

Dobrý večer, chci se pustit do zateplení střechy (1/3 podkroví, tam je to ok vata +folie), ale řeším problém. Střecha je členitá (jako horská chata), na některá místa se nedostanu a pěna ten velký prostor asi nevyplni. Ve většině míst se nedá dát ani paropropustna fólie. Je nějaké řešení než sundat střechu a udělat vše od znovu? Děkuji

Ještě jsem neviděl členitou střechu, která by nešla zateplit. Máte foto?

Jsou místa, úžlabí, nároží, kde to je fakt problém a musí se jen zvenku, dát membránu na krokve, pod kontralatě.
Tak lze "pustit" izolaci níže, pod krokve. Tím se ale zabere půdní prostor.