Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Žárovky - Felicia

Zdravím.
Může mě někdo poučit o žárovkách v předních světlometech na Felicii?
Měl jsem problém se světlem a kolega poradil, že nesvítí potkávačka.
Ve světlometu jsou dvě žárovky H4 a malej camprdlik bez objímky.
Vyměnil jsem tu větší a vše je v pořádku, ale můj dotaz je o tom, že jsem slyšel o různých světlech a mám v tom trochu chaos, že jsou tam jenom dvě žárovky.
Protože znám potkávací, parkovací, obrysová a dálková.
Takže to znamená, že některé výrazy jsou pro jedno a to samé a H4 svítí dvěmi způsoby?
Děkuji

Je to v richtigu. Stretávačky svietia spolu s parkovačkami odrazu. Parkovačky sú extra prťavé žiarovky.

H4 si práskni na rozdiel 55W "slepúchov" nepovolenú klasiku o výkone:
/130W diaľkové/
/100W stretávačky/,
akurát to chce 30A poistky. Nikto to na ceste ani v technik na STK nepozná, ale rozdiel v osvite je markantný ak sú správne poštelované stretávačky.

https://www.autoziarovka.sk/produkt/ziarovka-narva-h4-12v-130-100w-p43t/

Nájdeš určite aj lacnejšie H4 130/100W /12V