Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem led osvetleni kuchynske linky

zdravim, instaloval jsem led osvetleni kuchynske linky(klasika led pasek,profil) Vysledek ale neni uplne podle ocekavani.Nevim jestli jsem mel predstavu ktere dle moznosti nemuzu dosahnout nebo namontoval na ne uplne nejlepsi misto pro smerovani svetla. Svetlo samozrejme pokryje celou pracovni desku ale zda se mi ze sviti zbytecne do zdi. led pasek mam dobry a plne dostacujici.Co jsem si nevsiml a zjistil az po montazi,ze jsem koupil zapustny misto nasteneho profilu.Muze mit profil zapustny vs nasteny vetsi vliv na smerovani svetla? tento je rovnomerne otevreny a nikam nesmeruje?.kuchynskou skrinku mam 32cm,led pasek v 19cm od zdi a pracovni desku 60cm.Pasek teda neco malo za 1/3 pracovni nad pracovni deskou.Kdybych led pasek posunul napr o 10cm vice na okraj kuchynske skrinky pomuzu si?dikec

ja netusim jestli bych oboustranou dostal dolu fenem,nezkousel jsem jeste.psal jsem to spis jako dotaz kdo by vedel jak nejlip doetat dolu.Pak lepidlo klidne dam,ale kdybych ho tam mel ted tak na nejake upravovani a posouvani muzu zapomenout