Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem význam "aktivní vektorování"

Můžete rozebrat tuto větu?

Ve výbavě nechybí elektronicky řízený diferenciál s omezenou svorností a aktivním vektorováním točivého momentu. a navíc je tu aktivní řízení zadních kol,... prý to dodává auto mrštnost, kterou by podle všechy fyzikálních zákonů naprosto nemělo mít.

a vysvětlit pojmy

-co je startérgenerátor? To jen jiné označení pro elektromotor?
-aktivní stabilizátory
-svornost (to je něco jako Svornost, Rovnost, Bratrství?)
-omezená svornost
- vektorování( vektorování znám jen z VDSL)
- aktivní vektorování
-aktivním vektorování točivého momentu (bych si představil pod tímto nabaleným slovním spojením, že kola v prostoru mění orientaci a tím pádem dochází k vektorovému součtu momentu)
-aktivní řízení zadních kol (o druhém volantu - pro zadní kola - se nezminovali)

Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí fiatem. Každý se tváří jako suvenýr, ale vrátí se mu to jako buzerant.

Nebo třeba tohle - vyšlo to z tykve jedné tiskové slepice, když se jí zeptali, jak její ouřad hodlá prošustrovat čtyřicet pět milionů korun z EU co mají jít například na analýzy, které odhalí, proč tyto děti, zejména romské, často končí mimo běžné základní školy.

"Předpokládáme revizi stávajících analýz, využití validních a aktuálních dat a pochopitelně i realizaci šetření v oblastech a tématech, které dosud monitorovány nebyly, a přesto jsou pro zabezpečení efektivního proinkluzivního prostředí nezbytné."

Kdysi jsem dělal na stavbě pro nějakého vynálezce, tam jsem si přečetl nadpis jeho aktuálního vynálezu a nějakou záhadou mi uvízl v hlavě a nikdy jsem to nezapoměl. Znělo to:

Přesně fokusovaný monochromátor se sférickou difrakční mřížkou.

Též netuším, co to je.