Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem význam "aktivní vektorování"

Můžete rozebrat tuto větu?

Ve výbavě nechybí elektronicky řízený diferenciál s omezenou svorností a aktivním vektorováním točivého momentu. a navíc je tu aktivní řízení zadních kol,... prý to dodává auto mrštnost, kterou by podle všechy fyzikálních zákonů naprosto nemělo mít.

a vysvětlit pojmy

-co je startérgenerátor? To jen jiné označení pro elektromotor?
-aktivní stabilizátory
-svornost (to je něco jako Svornost, Rovnost, Bratrství?)
-omezená svornost
- vektorování( vektorování znám jen z VDSL)
- aktivní vektorování
-aktivním vektorování točivého momentu (bych si představil pod tímto nabaleným slovním spojením, že kola v prostoru mění orientaci a tím pádem dochází k vektorovému součtu momentu)
-aktivní řízení zadních kol (o druhém volantu - pro zadní kola - se nezminovali)

Kdysi jsem dělal na stavbě pro nějakého vynálezce, tam jsem si přečetl nadpis jeho aktuálního vynálezu a nějakou záhadou mi uvízl v hlavě a nikdy jsem to nezapoměl. Znělo to:

Přesně fokusovaný monochromátor se sférickou difrakční mřížkou.

Též netuším, co to je.