Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení odpadu myčky

Dobrý den, uvažujeme o zakoupení myčky, takže jsem se díval na přípojky pod dřez. Zásuvka v dosahu, přípojka na vodu také ale zajímá mě odpad z myčky. Na sifonu je nahoře udělaná nějaká přípojka ale je zaslepená (viz foto č.1). Poradil by mi prosím někdo co konkrétně přikoupit za díl? Jestli vyměnit nějakou část sifonu, nebo to půjde s nějakou redukcí napojit nahoru na tu přípojku když sundám to zaslepení?

Ta redukce na hadici by měla jít odšroubovat - ať to nemusíš pižlat zkroucený pod dřezem. Pak si klidně předem nasunout tu hadici a celek zase zpět přišroubovat.

Je tam dost málo místa, tak pozor, ať se odpadní hadice z myčky nezlomí. Možná by stálo za to pokusit se sehnat úhlovou redukci, že by se hadice napojivoala ze strany.

Něco takového (jen pro ilustraci, neznám rozměry)
[91282-redukce-png]

https://triker.cz/p-548005110888/Pripojeni-na-hadici-7969-90-jednoduche-1-1-4-x-20-24-mm/