Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mokra zed - metr nad zemi

Dobry den, na chalupe nas trapi prusak vody. Jedna se o roh domu, na druhe strane je nalepeny soused. Z Venku v rohu je okap coz je jediny mozny zdroj vody co vidime. Vycistili jsme okap a svod/sachtu do zeme kde byl “bordel” a voda opravdu spatne odtekala a videtelne zde bylo mokro. Nicmene po odstraneni se zda ze se situace zhorsuje. Soused tvrdi ze u nej problem neni ani ze tam nema zadnou trubku. Nejaka rada jak dal pokracovat? Flek se me zda divny, ze by vypadal takto a slo to ze zeme (kolo a stred se zda metr nad zemi).

Dekuji predem za rady
Lukas

Dekuji moc za odpovedi. Dnes jsem odkryl sachtu pro svody, docela jsem se zdesil jak to je udelane. V podstate, cely dvur je svedeny sem do teto sachty viz foto. Byvaly majitel chalupy tvrdil ze drive problem nebyl ted pres leto pri prodeji kdy se zacal tvorit flek tak sachtu vycistili byla ucpana. Takto to preci nemuze zustat napada nekoho co s tim? Osobne jsem si rikal ze zacneme kamerovou sondou do odvodove trubky zjistit jestli neni dale ucpana ci porusena a pote do betonove sachty dat sachtu umelou a okapove svody do ni nainstalovat na pevno. Co myslite? Dekuji za rady