Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prilepeni zrcadla do koupelny

Zdravim kutily,

mam zrcadlo 60x96 zrcadlo o vaze 6 kg. Potrebuju ho pridelat do koupelny. Bylo mi doporuceno pridelat to paskou tesa. OK, hledam to na internetu ale vsude je uvedena jen nosnost na metr v KG, pripadne v Newtonech. Jak poznam kterou pasku potrebuji pro muj ucel? Nevyznam se v tech parametrech :-)

Diky moc za rady!

- Racochejl.

Já mám v koupelně zrcadlo přilepené silikonem přímo na obkladačky. Jen je tam jedna chyba, které se příště musím vyvarovat: dělali to řemeslníci, přilepili ho v rozích a ještě pro jistotu plácli pátý bobek silikonu doprostřed. Někdy se to zrcadlo orosí (přeci jenom koupelna) a uprostřed, nad tepelným mostem toho silikonu, se orosí později, stáhne se tam nečistota a udělá se flek :-)