Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akú značku tv kúpiť?

Aký tv /mislím značku/ kúpiť s obrazovkou 24 palec tj. 61cm tak do 150euro.
Toľko značky sú že neviem vybrať z toho. Má niekto skusenosti s nejakou značkou čo dobre funguje aj zvuk je dosť dobrý? Kúpiť v predajni alebo cez internet?
Za poradu vopred ďakujem. S pozdravom.

V prvé řadě musíte vědět co od televiziru chcete.Pokud vám jde o základní funkce tak je jasno.Tam se pohybuje cena docela na slušně nízké úrovni.Pokud chcete vyšší level tak si holt připlatíte.Osobně mám za to že je téměř lhostejno jakou značku zvolíte.