Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akú značku tv kúpiť?

Aký tv /mislím značku/ kúpiť s obrazovkou 24 palec tj. 61cm tak do 150euro.
Toľko značky sú že neviem vybrať z toho. Má niekto skusenosti s nejakou značkou čo dobre funguje aj zvuk je dosť dobrý? Kúpiť v predajni alebo cez internet?
Za poradu vopred ďakujem. S pozdravom.

V téhle kategorii úhlopříčky je to v podstatě jedno - hlavní výrobci malé úhlopříčky nenabízí, zbývají "značky" jako Sencor, Finlux, Hyundai, Strong, ....

Zajdi do nejbližšího elektra a vyber si tu, která se ti líbí nebo objednej přes internet a máš 14 dní lhůtu pro vrácení.

pokud to přestěhování nábytku jen trochu dovolí, tyto 60cm pidišmejdy nebrat, aspoň 32" ~ 80cm.

zvuk (přes zabudované atrapy reproduktorů): čím modernější=tenčí, tím horší.
jestli ti doma zbyl subwoofer z laciné sestavy 2.1, můžeš ho připojit. za vyšší středy budou sloužit původní integrované repráky.

preferuju možnost připojení lan, i když zabudované smart funkce považuju za zbytečné.

od telky žádné zázraky nečekám, na obraz i zvuk si zvyknu. nanejvýš mě překvapí návštěva u souseda, který má menší tv s úplně základní cenou a naprosto mizerným zvukem.

V prvé řadě musíte vědět co od televiziru chcete.Pokud vám jde o základní funkce tak je jasno.Tam se pohybuje cena docela na slušně nízké úrovni.Pokud chcete vyšší level tak si holt připlatíte.Osobně mám za to že je téměř lhostejno jakou značku zvolíte.