Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak elegantně vyříznout průchod v nábytku?

Aloha!

V bytě potrepotřebuju vedle kuchyňské linky umístit myčku. Jenže v lince není žádný připravený průchod, a jinudy se jít nedá, takže budu muset vyříznout díru. Nějaký tip, aby to pa někdy po odendání myčky vypvypadalo co nejlépe, nenápadně?

Foto linky z boku, někde u země potřebuju 7cm díru. Díky za rady

Vykružováků a jiného nářadí mám plnou dílnu, spíš šlo o to co použít za krytku nebo průchodku. Koukal jsem v OBI na ty obyč kabelové za20kč a ani se mi moc nelíbily, navíc měli jen 60mm. Potřebuju 70mm, tak je široký Aquastop na hadici vody, jinak tudy půjde voda odpad kabel