Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sadrokartonova pricka - profily

Zdravim,
delam ve sklepe pricku s SDK a po prvnim dni mam dotaz. Pri pridelavani UW (strop, podlaha) a CW profilu (bocni zdi), ma se dira pro natloukaci hmozdinku v profilu predvrtat vrtakem na kovy? Profil je sice z plechu, priklep jej prorazi, ale vznikne zespodu hrbol, profil skace, atd. Ja jsem si dirky predvrtal a v pohode. Zajima me ale, jak to delaji profici.
Diky. Standa

Sice to neni uplne k tematu, ale SDK se to tyka. Mam dotaz k tmeleni. Tmeleni svislych spar je jasne, zajima me vodorovne tmeleni. Cim tmelite velke spary u podlahy nebo stropu? Mam na mysli spary cca. 25 mm. Uniflott je dost drahy, co obycejna sadrova omitka? A jeste se chci zeptat, zda do vodorovnych spar mezi deskami davate nejakou bandaz, napr. skelnou pasku.
Diky