Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkrat v Autě

Zdravím všechny ,chci se zeptat co vše může způsobit zkrat v kabeláži a kdy pojistka vyhodí obvod . Zdá se mi že u pár vodičů (páté dveře) popraskala izolace a vznikl zkrat ,který někde skvaři vodice.Diky

Podle stylu dotazu bych se vsadil, že si leda tak dokáže natankovat a umýt okna, o pojistkové skříňce nikdy neslyšel (natož aby tušil, kde ji hledat), a o popisu jednotlivých pojistek (zpravidla uvedeném na krytu pojistkové skříňky) se snad ani nemá význam zmiňovat… Tak to z něj budeme chvilku páčit, dokud nekápne božskou, a pak to s izolačkou vyřeší během několika minut ;-).

To snad jasný že baterku opět pripojim abych někam dojel ,další věc je to že jste vůbec nepochopil dotaz ,žádná pojistka neshorela ,a když se baterie připojí tak se stále něco pálí , v kabeláži nic vidět není a kdyby to bylo o tom něco oblepit izolackou ,tak by mě ani nenapadlo sem něco psát .tak zkuste prosím odpovědět na základní otázku chte-li poradit

Co chci poradit ???třeba to na co se ptám!třeba od nějakýho zkušeného autoelektrikare a ne amatéra jako jsem já...tyhle věci snad ví každej nebo ne ? Takže nechápu že stracis čas psaním takeveho komentáře k ničemu těch už je tu spousta...

Udělat si obrázek pojistkové skříňky neznámého typu auta. Vytahat všechny pojistky. Postupně je vracet zpátky a kontrolovat olfaktorickými receptory jestli se něco nepálí.
Pomohla by i žárovka z předního světlometu zkusmo zapojovaná místo pojistky. Neměla by se nikdy rozsvítit.