Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektronický plašič myší - zkušenosti

No, asi nejlepší názor tady je ty myši vylapat. Koupit třeba dřevěnou past za 15kč. Klidně i 2. Dát kousek kůrky chleba, nebo jiné pečivo. Někdo dává salám, sýr, špek ap., ale to je pro ně škoda. V šopě mám 2 pastičky s chlebem a jedno za čas na to chytnu. Jak jsem líný a nechám pastě sklaplé, nechám na nich kousek chleba. Za 2 dny už je tvrdý, ale myši cítí i toto. A třeba za půl roku chleba zmizí. Natáhnu pastě, vylapu od jedné po třeba i 5 duší, a zase je klid. Pak se zase časem stane, že do natažené pasti nechtic drcnu, sklapne a nechám ji s chlebem tak.

Pokud bydlíš u pole, tak asi nejlepší je ty myši lákat na rotovatelnou PETku nad kyblem s vodou. Na ytubku je plno návodů. Takových kýblů tak 5 na zahradu a pravidelně tělíčka odvážet někde na to pole. Pro někoho asi nehumání, ale myši nejsou humanoidi...

Každopádně rada pro všechny budoucí stavitelé, pokud vám vadí kvanta myší, a chcete mít otevřené balkonovky na zahradu v létě, takže vám budou směle běhat do baráku za neodolatelnými pachy, u pole nestavějte(nebo si tam nekupujte domy).

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny