Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Indukční varna deska Beko

Dobrý den.
I když to tu není nakupní poradna, je tu sekce kuchyn, tak to zkusim :-)
Odešla nam deska a shanime novou.
Jelikož mame beko troubu, chceme i beko indučku.
Najde se tu někdo kdo ma s těmito deskama zkušenosti?
Nějakou za lidovku kde je booster,dětská pojistka,časovač - automaticke vypnuti.

Jsem se koukal na herueku a připadaji mi všechny stejne.
https://varne-desky.heureka.cz/f:3619:22264;5067:4;5267:23872;18245:1;24957:1;p:-7000/

a nejde stará opravit? Někde u někoho kdo umí pájet a proměřit součástky.... Kámoš co je opravář spotřebičů mi říkal, že na indukčních deskách(bo jsem se ho ptal, bo sám takovou mám) prý odchází nejčastěji IGBT tranzistory spolu s kondíky. Jak tranzistor pracuje, zahřívá se a vysuší elektrolyt v kondíku. Ten pak nepracuje jak má a odejte ten tranzistor. Tranzystor stojí asi 150kč a kondík tak 15kč. Někdy jsou tranzistory 2 pro 2 a 2 plotny. Někdy je prý jeden pro všechny. Proto někomu odejde jen půlka desky a někomu celá hned.
Jo a často jsou ohořelé odpory u toho tranzistoru. To je pak horší, protože nelze jednoduše zjistit, jaká hodnota tam patřit.